Keywords...

© 2024 Stingray Studio

Čo prinášame klientom?

Výsledky!

Spoluprácu s nami využilo už viac než 650 klientov tých najzvučnejších mien. Prinášame Vám komplexné riešenia, ktorými chránime Vaše náklady - od nastavenia systému, opravy, testovania až po detailný reporting s návrhmi na zlepšenia. Sme tu pre Váš pokoj aj pocit istoty. Šetríme Váš čas, zefektívňujeme Vašu výrobu a staráme sa o logistiku. Ponúkame široké spektrum služieb od triedenia až po skúsených zváračov, inžinierov a odborných pracovníkov vykonávajúcich audity alebo 3D merania.


Služby

My sa prispôsobíme Vám, nie Vy nám.

Flexibilita

Všetky návrhy na zmeny implementujeme priamo na mieste a prispôsobujeme ich Vašim procesom. Merania, analýzy aj návrhy vyplývajúce z reportu budú vždy kompatibilné s Vaším systémom.


Akú službu si vybrať?

Jednotlivé služby kombinujeme na mieru Vašim požiadavkám, vždy s ohľadom na dokonalý výsledok. Stačí sa opýtať.


Kontakt

Moderný reporting


To, čo robí našu podporu jedinečnou, je naše vlastné, pre Vás vyvinuté vyhodnocovanie dát, ktoré Vám dáme k dispozícii. Výsledky sú viditeľné ihneď.


100% informácie získate vďaka dennému reportingu, ktorý obsahuje aktuálne: informácie o službe, tabuľky výsledkov, grafické vyhodnotenie. Navyše máte možnosť voľby rôznych filtrov, napr. typ dielov, chyby, číslo dodacieho listu, dátum triedenia a pod.

QSR24h
Zelená pre kvalitu

ÚVOD A HISTÓRIA

Korene QSR24h sú v Nemecku. Služby pre dodávateľov v automobilovom priemysle poskytujeme v sieti pobočiek v Českej Republike, v Maďarsku, v Poľsku a na Slovensku už od roku 2006.

Sme skúsení špecialisti. Férovosť, bezpečnosť a kvalita sú základmi našej spoločnosti. Rýchlo a účinne odstraňujeme nedostatky kvality u Vás, aj priamo u Vášho odberateľa a navrhujeme riešenia, ako im predchádzať. Osobný kontakt s Vami je pre nás dôležitý.

Zaoberáme sa komplexným zabezpečením kvality, procesov a engineeringu na základe našej certifikácie podľa ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001.

2005 QSR24h Hungary, Kft v Győri / Maďarsko

2006 QSR24h Slovakia, s.r.o. v Bratislave / Slovensko

2006 QSR24h Polen in Wałbrzych / Polen

• 2007 Certifikácia QSR24h podľa DIN EN ISO 9001:2000

2010 QSR24h Czech, s.r.o. in Mladá Boleslav v ČR

• 2012 Prevádzka Kecskemét

• 2016 Prevádzka Břeclav / ČR

• 2012 Warenfilter Audi Győr / Maďarsko

• 2016 Prevádzka Poznań / Polen

• 2018 Certifikácia QSR24h podľa ISO 9001:2015, ISO 45001:2015, ISO14001:2018

• 2019 Prevádzka Žiar nad Hronom / Slovensko

• 2019 Prevádzka Hyundai Nošovice / Česko

• 2020 Warenfilter Volkswagen Poznań / Poľsko

• 2021 Warenfilter Škoda Auto Mladá Boleslav a Kvasiny / Česko

• 2022 Certifikácia TISAX

DÔVODY PRE SPOLUPRÁCU S QSR24H

24 HODÍN A 365 DNÍ V ROKU

Naše meno je program. Sme pre Vás činní počas celého dňa. Sme vždy pripravení riešiť technické problémy pre Vaše odľahčenie a k Vašej plnej spokojnosti.

VEĽKÉ A FLEXIBILNÉ PRACOVNÉ SILY

Máme k dispozícii viac než 500 zamestnancov v rámci Európy, ktorých sme schopní pre Vás zabezpečiť. Zákazky sú vykonávané profesionálne a precízne.

ŠKOLENÍ PERSONÁL

Naši pracovníci sú pravidelne odborne školení audítormi. Ako štandard sa školia so všeobecnými pravidlami našej spoločnosti, s bezpečnostnými pravidlami každého závodu, 5S, základy VDA a mnohé iné.

DETAILY A PRECÍZNOSŤ

Dbáme na detail, nič
nenechávame na náhodu.

CERTIFIKOVANÍ

Dlhé roky pracujeme na základe systému riadenia kvality ISO 9001, ISO14001, ISO 45001 a TISAX

VŽDY NA BLÍZKU

Pre našich zákazníkov sme schopní zabezpečiť v krátkom čase nasadenie priamo na mieste, pretože máme lokálnu blízkosť našich zamestnancov k miestu nasadenia.

PREHĽADNÁ A PRESNÁ DOKUMENTÁCIA

Spoločne s našimi zákazníkmi sme vyvinuli dokumentáciu, ktorá obsahuje všetky potrebné údaje a vďaka tomu je jasná a prehľadná. Tým pádom máte rýchly a jednoduchý prehľad o stave projektu.

ELEKTRONICKÉ SPRACOVANIE DÁT

Neustále modernizujeme a pracujeme na zlepšovaní a digitalizácií našich procesov. Interne vyvinutý systém zrýchľuje a spresňuje našu prácu a postupným prechodom na bezpapierovú formu šetríme životné prostredie a prispievame k udržateľnosti životného prostredia

CERTIFIKÁTY